KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14456042
nr 1445 6042
Ann-Marie Enlund
(1925-2010), Sverige
2 st, Motiv från Spanien. Signerade. Blandteknik, bildmått: 24x34 - 34x47, yttermått inklusive ram: 43x54 - 50x63 cm
Ann-Marie Enlund, svensk bildkonstnär född 1925, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 januari 2022
kl 19:11:51
30/1 21:00:15
Ann-Marie Enlund
Läs mer om Ann-Marie Enlund